Friday, December 6, 2019
Ballina Etiketimet Turneu FED Cup

Etiketim: turneu FED Cup

Turneu i tenisit Fed Cup fillon me 11 prill

0
Sot në Podgoricë u mbajt konferenca për media e turneut prestigjoz “Fed Cup”. Eshtë viti i tretë që klubi i tenisit “Bellvue” në bashkëpunim...

FED Cup: Dita e fundit e turneut. Kualifikohen Danimarka dhe Lituania

0
Sot, turneu FED Cup i kombëtareve të tenisit për femra, gjegjësisht zona  Euro-Afrikane Grupi i III, uli siparin e vet. Në tri ndeshjet e...

FED Cup: Sot u luajtën ndeshjet e fazës së dytë

0
Në fushat e klubit “Bellevue”  turneu FED Cup sot shënoi ditën e tij të katërt. Në program ishin ndeshjet përfundimtare në grupe si dhe...

FED Cup: Wozniacki starton me fitore të bindshme (foto)

0
Dje dhe sot u zhvilluan ndeshjet e para të turneut të tenisit për femra FED Cup që po mbahet në Ulqin. Fushat e klubit të...

FED Cup: Wozniacki mbërrin në Mal të Zi

0
Numri 5 në rënditjen botërore të tenisit për femra Caroline Wozniacki, ka mberritur në Mal të Zi. Ajo u ul në aeroportin e Podgoricës me...

Hoteli Otrant: Hapja solemne e turneut të tenisit FED Cup

0
Me fillim në ora 19.00 në hotelin "Otrant" u bë hapja solemne e turneut ndërkombëtarë të tenisit për femra "FED Cup". Në koktejin e rastit...

FED Cup: Mbërrijnë tenistet e para, sonte hapja solemne

0
Turneu ndërkombëtar i tenisit FED Cup, i cili do të mbahet në qytetin tonë prej 13 deri me 18 prill, sonte në hotelin "Otrant"...

Ish numri një i tenisit femror së shpejti në Ulqin

0
Caroline Wozniacki, tenistja daneze që për një kohë ishte edhe numri një në renditjen botërore WTA, ka paralajmëruar pjesëmarrjen në turneun FED Cup që...