Sunday, November 17, 2019
Ballina Etiketimet Ambasada shqiptare

Etiketim: ambasada shqiptare

Protestuesit gjuajn me gurë ambasadën e Shqipërisë

0
Një grup protestuesish ka gjuajtur me gurë në drejtim të ambasadës së Shqipërisë, njoftojnë mediat malazeze. Sipas të dhënave të para nuk ka thyerje por...

Sinishtaj: Diplomatët e BE dhe SHBA bashkëpuntore në diskriminimin ndaj shqiptarëve

0
Këshilltari i Koalicionit Shqiptarë në Parlamentin e Tuzit dhe kandidati për deputet i listës "Forca për bashkim" Vasel Sinishtaj, dërgoi një letër të hapur...

Publikohen pamjet nga sulmi mbi ambasadën shqiptare

0
Ambasada shqiptare në Podgoricë të Malit të Zi në dy ditët e fundit është bërë dy herë objekt sulmesh nga persona të ndryshëm, të...

E fundit: Qëllohet me gurë ambasada shqiptare në Podgoricë!

0
Sulmohet ambasada shqiptare në Malin e Zi. Tre persona janë arrestuar si të dyshuar për thyerjen e xhamave të ambasadës shqiptare në Podgoricë.