Tuesday, November 12, 2019

Si u shpëtua Mavriani të mos bëhej deponi

0
Në vitin 2007 pushteti i atëhershëm ka propozuar që në Mavrian të bëhet deponia sanitare dhe për këtë ishte bërë gati edhe dokumentacioni për...

URA i cilëson festimet në Tuz si fashiste

0
Nga lëvizja qytetare URA siç thonë, dënojnë thirrjet dhe ikonografit fashiste nga mbrëmja e festimit në Tuz, dhe më e përgjegjshme për ketë situatë...

DPS: Festimi në Tuz është një incident i shëmtuar ( VIDEO)

0
Festimi i mbështetësve te Forumit Shqiptar, i cili pasoi pas përfundimit te zgjedhjeve ne Tuz, hodhi njolle ne te gjithë procesin zgjedhor, te parat...

KULTURË

Mentor Llunji: Projektimi aseizmik dhe arkitektura 

0
Në numrin e ri të revistës profesionale Pogled, e cila boton artikuj me tema të arkitekturës dhe inxhinjerisë së ndërtimit, është publikuar edhe një...
Ulcinj
scattered clouds
10.1 ° C
11 °
9 °
87 %
10.4kmh
40 %
Tue
21 °
Wed
19 °
Thu
18 °
Fri
19 °
Sat
19 °

Video nga Gëzim Mavriqi

KURIOZITETE

LATEST REVIEWS

Kush janë Shqiptarët nga partitë Joshqiptare në 17 lista?

0
Disa ditë para zgjedhjeve parlamentare shqiptarët në mbarë Malin e Zi janë pranë dilemës së madhe, pasi që përpara kanë 17 lista, nga të...

JAVA

HOLIDAY RECIPES

“Plloça” me pamje të re para sezonit, Mëhalla e Re në...

0
Sekretari për verimtari komunale në Komunën e Ulqinit, Mustaf Gorana, ka deklaruar për televizionin Teuta se rregullimi i shetitores dhe trotuarit në rrugën që çon për...
- Advertisement -
- Advertisement -