Wednesday, July 8, 2020
Ballina Etiketimet Virus

Etiketim: virus

Kujdes! Një virus i ri qarkullon në Facebook

Edhe një virus tjetër është aktual në Facebook. Nëse ndonjë nga miqtë ju ka bërë "tag" ndonjë foto ose video pornografike, mos klikoni. Për këtë...

Kujdes nga virusi i ri në Facebook

Sic ndoshta tashmë e kanë vërejtur edhe shumë përdorues të rrjetit social Facebook, një virus i ri është duke infektuar dhjetra mijëra kompjutera dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS