Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet UBA

Etiketim: UBA

UBA: Turqia partner i rëndësishëm për zhvillimin e biznesit në Ulqin

Sot për vizitë në Ulqin ishte ambasadori i Turqisë në Mal të Zi Serhat Galip, i cili u takua edhe me përfaqsuesit e bizneseve...

UBA dhe BKA në Takimin Mbarëkombëtar të Biznesit

Shoqatat afariste nga Ulqini UBA (Ulcinj Business Association) dhe BKA (Business Club Ana Malit)  janë duke marrë pjesë në Takimin Mbarëkombëtar të Biznesit të...

MOST POPULAR

HOT NEWS