Sunday, May 31, 2020
Ballina Etiketimet Teknologji

Etiketim: teknologji

Fiton çmimin Intel: Një “Dron” unik

Një byzylyk që mund të montohet dhe të shndërrohet në “dron” me kamerë për të fotografuar “selfie” ka fituar çmimin e Intel-it me temën...

Rafti i cili bën ujitjen e luleve për ju!

Një kompani me seli në Amsterdam ka zhvilluar mekanizmin e ashtuquajtur Pikaplant One, i cili imiton ciklin natyror të ujitjes së luleve. Si rezultat,...

Del në treg Apple Watch

Fansat e Apple morën atë që dëshironin, një markë fringo të re orësh dore, të quajtur Apple Watch. Ora smart është produkti i parë...

MOST POPULAR

HOT NEWS