Wednesday, August 12, 2020
Ballina Etiketimet Teater

Etiketim: teater

Flutur M. Mustafa: Vazhdon suksesi i dramës “Servantesi dhe Dulcinea”

Servantesi dhe Dulcinea e tij bashkë me Kapedan Arnaut Mamin dhe Mehmet Begun, shoqëruan sot gazetarët e TV PRVA të Malit të Zi në...

MOST POPULAR

HOT NEWS