Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Rebalansi i buxhetit

Etiketim: Rebalansi i buxhetit

Rebalansi 2015: 50.000 euro në xhepat e portaleve dhe gazetarëve!

Viti që po përfundon ka kaluar në shenjë të shpenzimeve të Kryetarit të Komunës që shpesh nuk ka ngurruar të hedhë akuza drej portalit tonë për...

MOST POPULAR

HOT NEWS