Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Promovim

Etiketim: promovim

Galeria e Arteve: Promovimi i librit të gjeneralit Grahovac

Në Galerinë e Arteve të Qendrës për Kulturë, të enjten ( 25 qershor) do të mbahet promovimi i librit të gjeneralit Blagoje Grahovac “Zëra...

OT: Promovime në Pragë dhe Beograd

Organizata turistike e Ulqinit këto ditë është duke prezantuar ofertat turistike në Çeki dhe Serbi, gjegjësisht në kryeqytetet Pragë dhe Beograd. Na Pragë prezantimi është...

Televizioni turk bën promovimin e Ulqinit

Grupi i xhirimit i rrjetit televiziv TRT nga Turqia ishin dje për vizitë në Ulqin. Gjatë qëndrimit të tyre u takuan me nënkryetarin e...

MOST POPULAR

HOT NEWS