Saturday, December 7, 2019
Ballina Etiketimet Plave

Etiketim: plave

KKSH me aktivitete të shumta për festën e 28 Nëntorit!

0
Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve do të organizojë disa aktivitete për festën e 28 nëntorit, në Ulqin, Tuz dhe Plavë, më datat 25, 27 dhe...

Fjolla Cakuli reagon: Nikolaidis i njëanshëm rreth ndeshjes në Beograd

0
Shkrimtari malazez Andrej Nikolaidis ka bërë sot një shkrim për theguardian, të cilin mund ta lexoni këtu. Shkrimi tenton të paraqitet si neutral, por...

Opozita malazeze kërkon dënimin e tifozëve shqiptarë në Ulqin, Plavë e...

1
Nënkryetari i Kuvendit të Malit të Zi Branko Radulovic do të inicojë mbledhjen e Kolegjiumit dhe do të kërkojë nga organet ligjvënëse të shqyrtojnë...

Fillon ndërtimi i rrugës Deçan – Plavë

0
Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga ministri i Infrastrukturës, Fehmi Mujota, ka marrë pjesë në përurimin e fillimit...