Wednesday, May 27, 2020
Ballina Etiketimet Nobel peace prize 2014

Etiketim: nobel peace prize 2014

Malala fiton Nobelin për Paqen

Aktivistja pakistaneze që ka luftuar për arsimimin e fëmijëve dhe sidomos vajzave në shtetin e saj, Malala Yousufzai ka fituar Nobelin për Paqen. Malala është...

MOST POPULAR

HOT NEWS