Friday, October 18, 2019
Ballina Etiketimet Nobel paqe

Etiketim: nobel paqe

Malala fiton Nobelin për Paqen

Aktivistja pakistaneze që ka luftuar për arsimimin e fëmijëve dhe sidomos vajzave në shtetin e saj, Malala Yousufzai ka fituar Nobelin për Paqen. Malala është...

MOST POPULAR

HOT NEWS