Wednesday, August 12, 2020
Ballina Etiketimet Ndermarrje sociale

Etiketim: ndermarrje sociale

U hap ndërmarrja sociale

Sot në Ulqin u hap ndërmarrja sociale "E drejta për jetë", si pjesë e projektit IPA "Sektori i tretë dhe zhvillimi i ndërmarrjeve sociale...

MOST POPULAR

HOT NEWS