Saturday, January 25, 2020
Ballina Etiketimet Nazif cungu

Etiketim: nazif cungu

Kumtesë: Nënshkrimi i Koalicionit FORCA – UDSH

0
Në redaksinë tonë fituam kumtesën e Forcës së Re Demokratike e cila sot ka nënshkruar marrëveshjen me UDSH-në. Dy subjekte të cilët synojnë të...

Komuna e Ulqinit: Nesër rrogat për të punësuarit

3
Kryetari i Komunës së Ulqinit Nazif Cungu dhe Sekretari për buxhet dhe financa Valdet Axhemi, menjëherë pas aprovimit të buxhetit për vitin 2016 në...

Ndryshime të pushtetit në Ulqin?

0
Në skenën politike të Ulqinit do të ketë ndryshime sa i përket pushtetit , shkruajnë mediat e ndryshme malazeze. Sipas tyre në krye të Komunës...

Cungu: Insistojmë në ndryshimin e ligjit zgjedhor

0
Në mbledhjen e kryetarëve të partive parlamentare për arritjen e dialogut politik, e cila u mbajt dje në Podgoricë, ishte prezent edhe kryetari i...

Prokuroria Shtetërore hedh poshtë akuzat ndaj Nazif Cungut

0
Në konferencën për media të organizuar sot në zyrën e Forcës së Re Demokratike, kryetari i kësaj partie Nazif Cungu, ka njoftuar opinionin publik...

Të gjithë kërkojnë dorëheqje, PDS-së ka cështje më të rëndësishme

0
Pas kryetarit të Forcës Nazif Cungu, i cili i kërkoi dorëheqjen e kryetarit Gjeka, tani është ky i fundit kërkon dorëheqjen e Cungut, dhe...

Cungu: Nuk kemi konflikt me asnjë anëtarë të PD-së përvec kryetarit

2
Kryetari i Forcës së Re Demokratike Nazif Cungu, në një intervistë për gazeten "Pobjeda" deklaroi se votbesimi për kryetarin Gjeka është dashur të inicohet më...

Cungu: Mandati i shqiptarëve më i shtrenjti

0
Partitë politike shqiptare në takimin e fundit në Ulqin, ishin dakord se ligji aktual zgjedhor është diskriminues ndaj tyre dhe se duhet ndryshuar. Kryetari i...

Takimi në Podgoricë: Shqiptarët kërkojnë ndryshimin e ligjit zgjedhor

0
Në takimin e sotëm të mbajtur në Podgoricë morën pjesë kryetarët e të gjitha partive parlamentare përvec Frontit Demokratik. Takimi është thirrur nga kryetari i...

Takimi Mbarëkombëtar i Biznesit: Nazif Cungu vlerësohet me çmim nderi

0
Në Takimin Mbarëkombëtar të Biznesit që po mbahet në Tiranë, njëri prej afaristëve më të suksesshëm të Ulqinit, Nazif Cungu, është vlerësuar me çmim...