Thursday, September 24, 2020
Ballina Etiketimet Medalje ari

Etiketim: medalje ari

Ngjarje e madhe për Shqipërinë: Medalje ari dhe rekord i ri...

Luiza Gega hyn në histori. Atletja shqiptare ka zënë vendin e parë në garën e 1500 metrave në Lojërat Olimpike Europiane “Baku 2015”, duke i dhuruar...

MOST POPULAR

HOT NEWS