Sunday, May 31, 2020
Ballina Etiketimet Intel

Etiketim: intel

Fiton çmimin Intel: Një “Dron” unik

Një byzylyk që mund të montohet dhe të shndërrohet në “dron” me kamerë për të fotografuar “selfie” ka fituar çmimin e Intel-it me temën...

MOST POPULAR

HOT NEWS