Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Hedhja e plehrave

Etiketim: hedhja e plehrave

Anullohet protesta e banorëve të Krruçit

Protesta e paralajmëruar e banorëve të Krruçit, e cila ishte e parashikuar për ditën e sotme, është anulluar pasi policia u ka refuzuar lejen...

Nesër banorët e Krrucit në protestë

Banorët e Krrucit kanë vendosur që indinjatën e vet për hedhjen e mbeturinave në deponinë Hije ta shfaqin me protestë, të cilën e kanë...

Gjeka: Plehrat e hedhura në Krruç nuk janë të dëmshme

Kryetari i Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka ka deklaruar për "Vijesti" se kontrata e nënshkruar në mes Komunës së Ulqinit dhe asaj të Budvës nuk...

MOST POPULAR

HOT NEWS