Monday, August 10, 2020
Ballina Etiketimet Futboll

Etiketim: futboll

Miqsore: Shqipëri – Francë 1-0!

Shqipëria arriti një fitore të madhe ditën e sotme, edhe pse miqsore, kundër kombtares së Francës. Ishte kjo fitorja e parë ndaj Francës në një...

Afera Kalcopoli edhe në Mal të Zi. Arrestohen 5 futbollistë

Policia e shtetit ka arrestuar sot në mëngjes 5 futbollistë me akuzë të trukimit të ndeshjeve, njoftojnë mediat malazeze. Siç bëhet e ditur, janë...

Klubi i futbollit “Otrant” fiton zyrën

Me iniciativën e Komisioni për kulturë media dhe sport pranë KKSH-së me kryetar Cani Lazoja, dhe me vullnetin e mirë të drejtorit të Qendrës...

Edhe një dron. Tani para selisë së UEFA-s! (video)

Para selisë së UEFA-s në Nion, Zvicër, u mblodhën disa qindra shqiptarë, ku në shenjë proteste e lëshuan dronin, tani me flamurin shqiptar të...

Federata Shqiptare deponon faktet, UEFA vendos nesër

Federata Shqiptare e Futbollit konfirmon, se pas një pune intensive një javore, në bashkëpunim me ekspertë vendës dhe të huaj, ka dorëzuar në UEFA...

Tony Blair lobon që Shqipëria të fitojë betejën në UEFA pas...

http://lajm24.me/wp-content/uploads/2014/10/blair.mp4

Euro 2016: 1500 tifozë nga Shqipëria në Beograd!

Federata Shqiptare e Futbollit e ka informuar Shoqatën e Futbollit të Serbisë se nuk do ta pranojnë propozimin e tyre që në ndeshjen kualifikatore...

MOST POPULAR

HOT NEWS