Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Droni

Etiketim: droni

Ismail Morina: Pse dhe si e hodha dronin mbi stadiumin e...

Më 14 tetor një flamur fluturoi mbi stadiumin e Beogradit gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri. Ai flamur ishte një histori guximi dhe krenarie që tërhoqi vëmendjen...

Bogdanov: Ja pse hyra në stadium gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri

Huligani serb, Ivan Bogdanov ka treguar arsyet përse është futur në fushë gjatë ndeshjes mes Serbisë dhe Shqipërisë. Ivan Bogdanov, huligani serb, i është dorëzuar...

Droni: Gjykata e Arbitrazhit Sportiv pranon ankesën

 Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ka njoftuar dje se ka pranuar ankesën e palës shqiptare dhe asaj serbe, pas vendimit të Komisionit Disiplinor të UEFA-s,...

Serbia i shpall luftë dronit!

Mediat serbe raportojnë se Beogradi është në kërkim të Ismail Morinës, i njohur me nofkën “Ballisti”, i cili është i dyshuari kryesor për lëshimin...

Fiton çmimin Intel: Një “Dron” unik

Një byzylyk që mund të montohet dhe të shndërrohet në “dron” me kamerë për të fotografuar “selfie” ka fituar çmimin e Intel-it me temën...

Edhe një dron. Tani para selisë së UEFA-s! (video)

Para selisë së UEFA-s në Nion, Zvicër, u mblodhën disa qindra shqiptarë, ku në shenjë proteste e lëshuan dronin, tani me flamurin shqiptar të...

MOST POPULAR

HOT NEWS