Monday, May 25, 2020
Ballina Etiketimet Botë

Etiketim: Botë

Del në treg Apple Watch

Fansat e Apple morën atë që dëshironin, një markë fringo të re orësh dore, të quajtur Apple Watch. Ora smart është produkti i parë...

Sulmi izraelit vret refugjatë në një shkollë të OKB-së në Rripin...

Predhat izraelite kanë goditur një shkollë të OKB-së në Rripin e Gazës, duke vrarë të paktën 19 persona dhe duke plagosur të paktën 90...

OKB: Sulmi i Izraelit në Gaza mund të jetë krim lufte

Aksionet ushtarake të Izraelit në Gaza mund të përbëjnë krime lufte, ka deklaruar shefi i të drejtave të njeriut i OKB-së, Navi Pillay, në...

MOST POPULAR

HOT NEWS