Sot Otrant-Olimpik pret Mogrenin

0

Sot luhet xhiroja e 9-të e kategorisë së tretë, ku skuadra e qytetit tonë pret Mogrenin nga Budva.

Ndeshja do të fillojë në orën 13.30.

Otrant-Olimpik ndodhet në krye të klasifikimit me 6 fitore dhe 2 barazime.