SH.F. “Mareshali Tito” merr “Medaljen e Madhe të Artë” në panairin ndërkombëtar në Novi Sad (Video)

0

Shkolla fillore “Mareshali Tito” ka arritur sukses të madh në panairin ndërkombëtar të arsimit në Novi Sad. Në njoftimin e kësaj shkolle thuhet;

“Te nderuar,

Me kenaqesi ju njoftojme qe puna jone shume vjecare dhe perkushtimi ndaj arsimimit dhe edukimit te nxenesve tone ka rezultuar me nje shperblimn edhe me te madh

“ MEDALJA E MADHE E ARTE” ne panairin e 14 nderkombetare “ UDHERREFYESI”.

Shperblimi eshte dhene institucionit tone ne ceremonine e organizuar ne panairin e Novi Sadit.

Urime te gjitheve ne rezultatet dhe punen e deritanishme.

Kete sukses do ta kremtojme me kenaqesi te shtunen ku ju presim te vini te gjithe ju kolege ne shoqerimin e planifikuar.”