Pinjesh: Hidhet bombë para shtëpisë

0

Mbrëmë rreth mesnatës në lagjen Pinjesh, është hedhur një bombë para shtëpisë së afaristit Mustaf Dollaku, mëson portali ynë.

Fatmirsisht dëmet janë vetëm materiale dhe nuk ka pasur pasoja në njerëz.

Policia ka mbërritur në vendngjarje por akoma nuk dihen arsyet dhe akterët e një veprimi të tillë.