Otrant-Olimpik fiton bindshëm ndaj Hajdukut

0

Në ndeshjen e sotme kundër Hajdukut të Tivarit, Otrant fitoi me rezultatin 3-0, duke ruajtur kështu kryesimin në klasifikim.

Golat u shënuan nga Mollabeqiri (dy) në pjesën e parë dhe Divanoviq në të dytën.