Moti: Fundjava pa reshje

0

Sipas parashikimit të meteorologëve, fundjava do të jetë me mot të ndryshueshëm por pa reshje shiu.

Nesër dhe të hënën pritet të jetë ditë me diell dhe vransira të përkohëshme kurs pasnesër pritet mot me diell. Reshjet ka gjasa të rifillojnë nga e marta, kur edhe pritet rënie e lehtë e temperaturës.