Mediat e Shqipërisë ironizojnë politikanët shqiptarë në Mal të Zi

0

Portali i gazetës Tema ka dalë me një artikull ku kësaj rradhe në shënjestër është politikani nga Ulqini Dritan Abazoviq.

Ky artikull flet për refuzimin e deputetit nga Ulqini për të përkrahur Ramën dhe Thacin si qytetar nderi të Ulqinit, dhe pikpamjet e tij politike si nënkryetar i një partie malazeze.

Artikullin mund ta shihni më poshtë ose ta lexoni direkt në linkun :

http://www.gazetatema.net/web/2015/10/20/dritan-abazovic-shqiptari-i-opozites-proserbe-ne-mal-te-zi-njeriu-qe-refuzoi-ti-jepej-rames-e-thacit-titulli-qytetar-nderi-i-ulqinit/

 

D.Abazovic2