Mahnitëse: Vallja e Tropojës në NBA (video)

0

Në ndeshjen e mbrëmshme të kampionatit amerikan të basketbollit, NBA, ndërmjet Toronto Raptors dhe Phoenix Suns, pati edhe një surprizë për shqiptarët.

Në pritje të fillimit të ndeshjes për publikun u shfaq vallja e Tropojës (Rugovës), padyshim vallja më e njohur shqiptare.

Se si është dukur në realitet ndiqeni në video.