Digjet autobusi ne tunel. Bllokohet komunikacioni

0

Nje autobus eshte perpire nga zjarri sonte rreth ores 21.30.

Ngjarja ka ndodhur ne tunelin Sozina dhe nuk ka te lenduar, njoftojn mediat malazeze.

Komunikacioni ne tunel eshte ne nderprerje derisa te kryhen inspektimet perkatese.