Aksident në bulevardin Teuta: Lëndohen dy persona

0

Sonte rreth orës 18.00 në bulevardin Teuta ka ndodhur një aksident në të cilin morën pjesë dy automjete.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar M.K dhe S.V, të cilët janë dërguar për mjekim të mëtejshëm në Tivar.

Pas arrdhjes në vendngjarje policia ka kryer procedurat e nevojshme por akoma nuk dihen arsyet e aksidentit.