Aksident automobilistik në Kllezën. Makina përfundon në përrua (video)

0

Shërbimi i mbrojtjes dhe i shpëtimit sot rreth orës 15.00 ka marrë njoftim për një aksident të rëndë Kllezën. Makina e tipit Golf 5 ka dalë nga rruga dhe ka parfunduat në përrua 12 metra më poshtë.

Në këtë aksident drejtuesi i automjetit Jetmir Cukoviq dhe e ëma e tij, kanë pësuar dëmtime të konsiderueshme.

Të lënduarit u shoqëruan për në spitalin e Tivarit, thuhet nga ky shërbim.